Nowi ministranci
- Daniel Ciemniewski
- 14 cze
- 1 minut(y) czytania
Dzisiejsza niedziela była dniem tym bardziej radosnym dla naszej wspólnoty parafialnej oraz dla naszej Liturgicznej Służby Ołtarza. Do Liturgicznej Służby Ołtarza dołączyło nowych 5 ministrantów: Leon, Wojciech, Szymon, Miłosz oraz Franciszek. Nowym ministrantom oraz ich rodzicom gratulujemy oraz otaczamy modlitwą.









Komentarze