Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego17.05.2026
- Daniel Ciemniewski
- 16 maj
- 1 minut(y) czytania
1.Nabożeństwa majowe są sprawowane codziennie, także w niedziele o g. 17.40. ( Przy ciepłej, słonecznej pogodzie nabożeństwo majowe przy figurze Matki Bożej ).
2.W środy po zakończeniu Mszy św. odmawiamy Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy. W najbliższą środę 20 maja wyruszy kolejna pielgrzymka piesza do sanktuarium w Zamartem. Początek pielgrzymki o g. 18.30. Pielgrzymka jest naszą modlitwą w intencji młodzieży, powołań kapłańskich i zakonnych oraz powołań do małżeństwa katolickiego.
3.W piątek całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu.
4.W sobotę „stały konfesjonał” w godz. 11.00 - 12.00.
5. Otwarcie kawiarenki parafialnej Dobrego Słowa przy ul. Królewskiej 8 w niedzielę 24 maja o g. 9.00. Serdecznie zapraszamy.
6.Parafia św. Judy Tadeusza organizuje wyjazd na spotkanie młodzieży do LEDNICY. Wyjazd w sobotę 6 czerwca o g. 7.00 sprzed kościoła św. Judy Tadeusza, powrót w godzinach nocnych. Zapisy i informacje u ks. Roberta Doraua w parafii św. Judy Tadeusza ( tel. 787-486-065 ).
7.Zachęcamy wiernych do odebrania za dobrowolną ofiarę nowego numeru naszego „DWUTYGODNIKA PARAFIALNEGO”.
8.Zmarli: Felicja Adamczyk l. 92 oraz Stanisław Kluk l. 77 - jego pogrzeb w środę o g. 12.00.

Komentarze